VVE EcoDUS - appartementencomplex Ecodusweg Delft

VVE EcoDUS

 

VVE Bestuur

Postadres

Vereniging Van Eigenaars EcoDUS
Ecodusweg 95
2614 WS Delft

Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel Den Haag onder nummer 27371710.

Algemene e-mailadressen

Gericht aan alle bestuursleden VVE EcoDUS:
Bestuur@EcoDUS.nl

Gericht aan functionaris VVE bestuur:
Voorzitter@EcoDUS.nl
Secretaris@EcoDUS.nl
Penningmeester@EcoDUS.nl

Persoonsbezetting bestuur

Carlo Cozzi, voorzitter en coördinator technische zaken
Ecodusweg 21
Email: Carlo.Cozzi@EcoDUS.nl

Stephan van der Zalm, penningmeester
Ecodusweg 73
Email: Stephan.vanderZalm@EcoDUS.nl

Patricia de Jong, secretaris
Ecodusweg 73
Email: Patricia.deJong@EcoDUS.nl

Jac Veugelaers
Ecodusweg 23
Email: Jac.Veugelaers@EcoDUS.nl